BIURO W BIAŁYMSTOKU

Biuro w Białymstoku

Tłumacz przysięgły języka angielskiego w Białymstoku

W związku z rozwojem działalności zapraszamy naszych klientów do naszego Biura przy ul. Narewskiej 2 na białostockim Antoniuku.

Nasza oferta obejmuje tłumaczenia poświadczone (przysięgłe), które są opatrzone pieczęcią i podpisem tłumacza przysięgłego, oraz niepoświadczone, inaczej zwane tłumaczeniami zwykłymi.

E-mail: biuro@tlumacz-bialystok.pl

Tel: 603 59 20 21 (linia całodobowa)

Opis pracy tłumacza

Podstawowa różnica między tłumaczem zwykłym, a tłumaczem przysięgłym polega na odpowiedzialności, jaką ponosi tłumaczący. Tłumaczenie przysięgłe może wykonać jedynie osoba, która posiada niezbędne uprawnienia oraz potwierdzającą je pieczęć. Profesja tłumacza przysięgłego należy do grupy zawodów zaufania publicznego. Pieczęć, która pojawia się na tłumaczonych dokumentach zawiera imię i nazwisko tłumaczącego oraz stanowi gwarancję, że tłumacz przysięgły zatwierdza prawdziwość tłumaczenia pod groźbą odpowiedzialności cywilnej.
Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego wymagane są w wielu przypadkach. Dotyczą pism urzędowych posiadających moc prawną, ale też i wszelkich dokumentów, które klient musi przedłożyć przed np. instytucją bankową, urzędem, prawnikiem etc. 

Natomiast tłumaczenia zwykłe nie wymagają poświadczenia tekstu pieczęcią i podpisem uprawnionej osoby.

 

Okazuje się, że tłumacz angielskiego ma najwięcej pracy również przy tego typu tłumaczeniach, gdyż język ten jest jednym z najpopularniejszych na świecie, szczególnie jako narzędzie służące do codziennej komunikacji.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu pod telefonem: 603 59 20 21 (linia dostępna 24/7)

E-mail: biuro@tlumacz-bialystok.pl

Adres Biura: ul. Narewska 2 / 52, 15-840 Białystok

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami